✅Відкрий свої очі, відкрий свою Землю!
✅Що таке геонауки/науки про Землю?
✅Чому геологія важлива для суспільства?
✅Геологія для майбутнього – що це означає?
✅Хто такі геологи і чим вони займаються?
✅Які основні напрями геологічних досліджень?
✅Які кар’єрні можливості в геології?
✅Що таке «Книга геологічних рецептів» – кулінарна книга ENGIE?
На ці питання отримали відповіді учасниці «Ночі дослідників», заходу, що відбувся в рамках проєкту ENGIE. Ця діяльність отримала фінансування від Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), органу Європейського Союзу, відповідно до Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».
Проєкт ENGIE https://secureurl.ukr.net/linkfilter/pMJWZkq-FH1r4zCI7x_-_gqNGkg/aHR0cHM6Ly9nZW9sb2dpc3RzLm9yZy91YS9wbGF0Zm9ybS9ob3Jpem9uMjAyMC9lbmdpZQ/VqSMNLfOQRBu0YKxVDZ9JUx3PC5F7NSL-KdrRMpvAuvptW0-spsQCeZjMaWUkPXzzJ628OdDs7n_eaReOKcj8o9Z3d2ytBQmWUPUIk-gQ95AqD0MLUCLI9AhUxh_83quVguuTzxXM0o1hYEYRA:SAnjo1M2x5RUevGg?lang=uk">https://geologists.org/ua/platform/horizon2020/engie спрямований на те, щоб привернути увагу дівчат до вивчення наук про Землю 🌎і геоінженерії, і таким чином поліпшити гендерний баланс в цих галузях. В рамках проєкту розробляється стратегія посилення обізнаності дівчат щодо геології ⛏та створюється мережа співпраці із зацікавленими сторонами для реалізації низки інформаційних заходів у понад 20 країнах Європи. Зокрема, в Україні.
🎯Девіз проєкту – заохочення дівчат стати геологами завтрашнього дня!
Сьогодні захід відбувся у школі №13 ім. і.Хитриченка м. Києва. Головні стейкхолдери заходу – школярки віком від 13 років (44 учасниці), педагоги школи, науковці-геологи.
Європейські «Ночі дослідників» – це публічні заходи, покликані наблизити науковців до суспільства. Вони демонструють різноманітність досліджень та їхній вплив на наше повсякденне життя. Мета також полягає в тому, щоб мотивувати молодих людей почати дослідницьку кар'єру 👩🎓. Заходи пропагують внесок науковців у життя суспільства.
🎯Метою «Ночі дослідників» ENGIE є підвищення зацікавленості дівчат геологією і науками про Землю, щоб мотивувати їх у подальшому розпочати кар'єру в цій прекрасній сфері 📚.
Захід інтерактивний. З короткими, але яскравими презентаціями. Розрахований на підліткову аудиторію.
Для роботи над кулінарною книгою ENGIE кожна команда обрала два рецепти: один простий, інший дещо складніший. Спершу дівчата складали «Список покупок»📝 (з чого готується «страва»), потім визначали, які процеси необхідно задіяти, щоб отримати необхідні інгредієнти, визначити походження інгредієнтів і що врешті-решт можна з них «приготувати».
Окрім того, дівчата дізнались про ланцюжки створення вартості, що означає термін "конфліктні мінерали" та ще багато нового та цікавого. На згадку про подію усі учасниці отримали корисні подарунки🎁.
Захід відбувся з дотриманням санітарних норм та правил😷.