заняття для майбутніх першокласників

Горбунова Людмила Павлівна

Горбунова Людмила ПавлівнаПедагогічний стаж 53 роки; кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Актуалізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики. Розширення творчої активності співпраці вчителя та учнів».

Лисенко Любов Миколаївна

Педагогічний стаж 53 роки, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Пізнавальні можливості уроків природознавства. Стимулювання пізнавальної активності учнів».

Макієнко Наталія Миколаївна

Makijenko Natalija Mikolajivna

Педагогічний стаж - 10 років; кваліфікаційна категорія І. Працює над темою "Розвиток пізнавальних здібностей. Роль гри у розвитку молодших школярів."