25.06.2019р у школі пройшла зустріч батьків майбутніх першокласників з вчителями та адміністрацією школи.25.06.2019р у школі пройшла зустріч батьків майбутніх першокласників з вчителями та адміністрацією школи. На зустрічі батьки мали можливість відчути себе в ролі першокласника «Нової української школи»

(привітатися в ранковому колі зустрічі, познайомитися з тематикою першого тижня навчання, поділитися своїми бажаннями на новий навчальний рік ) та були повідомленні про всі переваги «Нової української школи» і труднощі з якими може зіштовхнутися їх дитина у новому колективі. Зустріч пройшла цікаво та невимушено.