Склад учнівського самоврядування на 2015/2016 н.р.

Клас Президент класу Голова прес-центру Голова центру «Інтелект» Голова центру «Дозвілля» Голова центру «Спорт і здоровя» Голова центру «Милосердя» Голова центру «Робота з молодшими школярами» Голова центру «Дисципліна і порядок»
5-А Птуха Надія Коломієць Олександр Семанцо Олексій Крамар Іванна Іванюк Владислав Дем’янчук Валерія Макушинська Діана Венедіктова Лія
5-Б Федоров Михайло

Соломко

Дмитро

Красна Діана Гейвах Катерина Ігнатенко Іван Горбатюк Олександра Кабула Денис Степанюк Вікторія
5-В Собчук Дар’я Грабович Дар’я Магдалінова Ангеліна Мартюшенко Євгенія Бохан Артем Лембік Єва Собчук Дар’я Герасименко Андрій
6-А Савченко Ангеліна Вакуленко Олександра Харченко Крістіна Терешонок Дарина Заблоцький Станіслав Антонюк Марія Підлісна Амєлія Гримашевич Анастасія
6-Б Часова Дар’я Сокрута Софія Маковська Оксана Янчук Вікторія Кулик Андрій Шевченко Вікторія

Радчук

Христина

Мазуренко Софія
6-В Кот Лілія

Бака Поліна

Бака Поліна

Кулішенко Артур Гусєв Микита Ушакова Анна Саченко Єгор Гусєв Андрій
7-А Шипка Антон Імбірєва Тетяна Зав’ялов Андрій Кривенко Іван Шевчук Максим Малород Владислав Ігнатюк Юлія Трохимчук Мар’ям
7-Б Салтанюк Ірина Зіневич Анна Когут Артем Яненко Ліза Жилінський Артем Гриб Микита Довганюк Дарина Гашук Анастасія
7-В Півень Максим Туманова Дар’я Кузьменко Нігіна Кравчук Тарас Корнієнко Даниїл Завацька Яна Загороднюк Валерія Зайченко Ярослав
8-А Анікеєнко Євгенія Скала Надія Чміленко Олександр Близнюк Ангеліна Ванчугов Валентин Маковський Максим Анцупова Дар’я Загниборода Андрій
8-Б Сугаченко Таїсія Горбань В’ячеслав Петрина Євгеній Міняйло Максим Гаркавенко Владислав Литвиненко Данило Галущак Владислав Стехно Денис
9-А Смілянець Богдан Заїцька Марія Коноваленко Констянтин

Заїцька

Дарина

Півень Денис Хижняк Денис Зоренко Каміла Литвиненко Вероніка
9-Б Надводнюк Аліна Ластовецька Ольга Полякова Вероніка Святненко Анастасія Рахнянський Дмитро Новицька Анна

Савенок Майя

Дибка Денис
10-А Ремез Богдан Чміль Ірина Коркоць Дар’я Акопян Павло Мезенцев Андрій Павлик Анастасія Янішевська Поліна Старунська Анна
11-А Копаліані Софія Лятошинська Анастасія Михальчук Олена Писарук Валентин Рубан Євген Ускова Юлія Новоселецька Анастасія Орленко Дмитро
11-Б Войтушенко Єлизавета Рябова Ольга Глоба Марія Удачіна Анастасія Грицик Марія Довганюк Анна Решоткіна Олена Король-Королевсь-кий Кирило