Вітаємо учня 11-А класу Мезенцева Андрія, що став чемпіоном Києва.Вітаємо учня 11-А класу Мезенцева Андрія, що став чемпіоном Києва з тайського боксу у вазі до 51 кг та отримав титул «Король рингу».  Змагання проходили під Аркою Дружби народів у рамках святкування Дня Києва.

Яненко Єлизавета та Довганюк ДаринаВітаємо учениць 8 класу Яненко Єлизавету та Довганюк Дарину, що вибороли І місце в районному конкурсі авторської пісні та співаної поезії у номінації «Вміння творити разом», що відбувся 18.04.2017р. на базі СЗШ №206.

Акопян Павло

Вітаємо учня 11-А класу СЗШ № 13 ім.І.Хитриченка Акопяна Павла, що посів ІІ місце в районному конкурсі читців поезії Василя Стуса, що відбувся 12 квітня 2017 року в СШ № 200. Конкурсантів оцінювали голова журі - методист науково-методичного центру районного управління О.І Вернигора та члени журі - М. С. Крилевець і Л. М. Войтенко.

Рада старшокласників "Еверест"

Вітаємо Раду старшокласників «Еверест» з ІІІ місцем у районному конкурсі шкільних рад учнівського самоврядування «Найкраща організація шкільного самоврядування, ініційованого та проведеного районною асоціацією «Старшокласник» за підтримки РУОМС Святошинського району, що відбувся 13 квітня 2017 року в СШ № 297.