Вітаємо ученицю 8-А класу Підлісну Амєлію – володарку гран-прі районного конкурсу дитячої творчості «Доля моя вишивана» в номінації «Народна пісня»Вітаємо ученицю 8-А класу Підлісну Амєлію – володарку гран-прі районного конкурсу дитячої творчості «Доля моя вишивана» в номінації «Народна пісня».

На конкурсі Амєлія виконала пісню народну «Цвіте терен»у сучасному аранжуванні і вразила членів журі проникливим виконанням та професійним рівнем вокалу. Педагогічний та учнівський колективи школи надзвичайно горді цим високим досягненням та бажають Амєлії подальших високих злетів, чудових успіхів і високих досягнень.