43Багато людей люблять екскурсії, але далеко не кожен зуміє її провести. Дуже приємно відзначити, що наша школа може пишатися чудовими екскурсоводами - ученицями 11-А класу Петровською Дариною та Спасіченко Іванною, що посіли ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу" та нагороджені грамотою Управління освіти Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації.

05Нагородженням переможців, призерів та номінантів закінчився районний конкурс "Хвилина життя без насильства". Дітей та керівників команд особисто привітали у стінах КіМУ. Творча група СЗШ №13 була нагороджена дипломом за участь у конкурсі "Хвилина життя без насильства" від Управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації, грамоту за перемогу в номінації "Естетичність відеороботи" та подяку керівнику команди за підготовку до участі в конкурсі від Київського міжнародного університет. Також кожному учаснику було вручено іменні сертифікати, всім керівникам надали слово.

01Добрий день! Я - Миколай,

Привітаннячко тримай.

У мальованій торбинці

Я приношу вам гостинці,

Щоб були ви завжди чемні

І навчались недаремно.

41Регулярні візити поліцейського в наш заклад освіти - давно не новина, адже саме завдяки цій співпраці підлітки з перших уст можуть дізнатися ази кримінальної відповідальності за ряд злочинів, які їм самим правопорушеннями не здаються. В рамках акції "16 днів проти насильства" представником поліції М.М. Полюховичем було проведено профілактичну годину спілкування, присвячену темам булінгу і насилля.

01Коли добро і милосердя - не порожній звук. З нагоди Дня волонтера учні й педагоги долучились до благодійного ярмарку, де юні продавці та продавчині реалізували за символічними цінами свої товари: браслети, поробки, іграшки, книги, сувенірчики. Педагоги контролювали процес і залюбки купували вподобані речі. Кошти, виручені в ході ярмарку, направлено на здійснення благородної місії - привітання із Днем Миколая дітей, що потребують особливої уваги.

"Цінність життя" - соціальний відеоролик лідерів самоврядування про болюче...

Кожні 40 секунд у світі відбувається чергове самогубство. Загалом за рік рахунки з життям зводять загалом майже 800 тисяч людей. Україна у цій сумній статистиці займає досить незавидне місце. Будьте добріші один до одного, придивись, можливо є хтось поруч, хто потребує вашої допомоги.

06Що таке доброчесність? Чим вона відрізняється від звичайної чесності, який має зв'язок із порядністю? Що таке плагіат і самоплагіат? Хто є більшим порушником доброчесності: той, хто списує чи той, хто дає списувати? В чому полягає доброчесність педагогів? Усі ці важливі питання досліджували, виясняли й обговорювали протягом цілого тижня зі здобувачами освіти усіх вікових категорій, адже це дуже важливо, якщо ми хочемо жити у справедливому суспільстві.

04Усім нам іноді необхідно розвантаження, особливо наприкінці напруженого тижня. А позитивних емоцій ми потребуємо однозначно. Саме з такою метою у школі запроваджено традицію тематичних п'ятниць, яку з радістю підтримали і діти, й педагоги.

Дочірні категорії