0071 червня з нагоди Дня захисту дітей відбулося чаювання учнів із директором, де діти поділилися мріями та сподіваннями щодо того, якою вони бачать свою школу в найближчому майбутньому.

00531 травня в останній навчальний день пройшли онлайн години спілкування зі шкільним поліцейським. Поговорили про безпечну поведінку під час літніх канікул в умовах воєнного стану та дізналися, що робити, щоб не порушувати законів України.
    Заклад освіти # 13 ім.І.Хитриченка вітає із Днем останнього дзвоника.
    Останній дзвінок хоч в онлайні лунає,
    Але всіх єднає своїм переливом.
    Мирного неба усім вам бажаєм,
    Гарних канікул, і будьте щасливі.
    Сонячних днів вам усім без тривоги,
    Разом, об'єднано до перемоги!

07Каштан вже давно вважається зеленим символом Києва. Весною можна нескінченно довго милуватись свічками білого та розового кольору, а восени – з великим задоволенням діти збирають блискучі, ніби лаковані плоди. Ми сьогодні у нашому закладі освіти 13 підтримали Каштановий флешмоб, доповнили алею каштанів молодими деревцями.

001002

У закладі з 23.05.22 по 27.05.22 проходили заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху: Онлайн-уроки для школярів із безпеки дорожнього руху в рамках національного проекту «Безпечна країна», конкурс фоторобіт «Я із транспортом дружу», розробка індивідуальних схем маршрутів безпечного руху дітей до школи

Дочірні категорії