47У вихорі танцю кружляла вся планета 20.11.2019 разом із юними танцюристами 2-4 – их класів. Ловити нові ритми, вивчати нові цікаві рухи і цікаві постановки, бути одному за всіх та всім за одного, відчувати себе частиною цілого – класу, колективу, школи – захоплено, весело і дуже відповідально. Танець навчає дітей бути злагодженими, дружними, творчими, будить фантазію, координує рухи.

44Історія рідного міста - насичена цікавими легендами, рясно усипана пам’ятниками культури та мистецтва, овіяна таємничими деталями - завжди викликає непідробний інтерес у підростаючого покоління. А якщо вони ще й шукачі пригод, тоді захоплюючий районний квест-гра “Місто майстрів” саме для них. Даний квест проводився в рамках акції “Як тебе не любити, Київе мій! центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району м. Києва 16.11.2019 р. Команда Еверест СЗШ №13 у  складі девятикласників, а саме: Сапок Марії, Семенюка Олексія, Іванюка Владислава, Акопяна Артема, Марченка Богдана та Рубана Станіслава теж узяли активну участь.

42Мистецтво танцю захоплює розмаїттям рухів і ритмів, стилів і жанрів, манить своєю незбагненною красою, адже насправді перехоплює дух, коли багато людей синхронно, виразно та майстерно передають свої почуття мовою музики й тіла. Дітям дуже подобається танцювати, тому підготовка до традиційного конкурсу "Майданс"-це завжди трудомісткий, досить тривалий, але дуже захоплювальний процес. Танець не лише дає можливість створити красиве видовище на сцені, але й дисциплінує, привчає до взаємодії, злагодженості, відповідальності.

41Слова вдячності окриляють, надихають, переповнюють теплими почуттями, дають наснагу, спонукають до нових звершень. Днями Святошинська районна у м. Києві громадська організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій відзначила подякою директора школи-Макаренко Марію Олександрівну.

1Пройшов тиждень математики, фізики та інформатики (11.11.2019 – 15.11.2019). Він був проведений з метою розвитку в учнів логічного мислення, застосування знань і умінь, набутих під час навчального процесу, до розв’язування цікавих і нестандартних задач, стимулювання в них інтересу до математики, пошукової діяльності, створення творчих учнівських груп.

40Чарівний світ поезії – прекрасний, співучий, ліричний – запросив до себе у гості учнів 3- 4 класів. Саме так відзначили день української писемності і мови юні учасники конкурсу читців поезій про Київ. Рідне місто стало джерелом натхнення і скарбницею поетичних перлин для маленьких декламаторів. Проникливо, безпосередньо і по - дитячому щиро декламували конкурсні вірші Білас Олександра (3-Б клас) та Гайдук Кирило (3-А клас), що стали переможцями читацького конкурсу.

39Україна – козацька держава. Про це з гордістю пам’ятають українці, і навіть зовсім юні. Козацька минувшина завжди цікавить, бентежить і вабить своїм героїзмом, відчайдушними баталіями і, звичайно, піснями, без яких козаки не йшли ні на війну, ні в похід. Зробити ці пісні популярними й нині, «осучаснити» їх, показати їхнє розмаїття було завданням учнів 4-6 – их класів, які підготували конкурсні номери для фестивалю інсценізацій козацької пісні.

3608.11.2019. Патріотичне виховання, вшанування історичної пам’яті та культурної спадщини є неодмінною складовою становлення підростаючого покоління. Та й кому не хочеться поринути в артистичну сферу, приміряти на себе той чи інший образ, відчути себе у ролі справжніх героїв? Саме з цією метою у школі відбувся конкурс інсценізацій воєнно - патріотичних пісень за участю 7-11 класів.

golovnaКанікули чудова пора відпочинку, який надзвичайно полюбляють і діти, й учителі, адже саме в осінні золоті дні випала прекрасна нагода зібратися строкатою компанією і з користю й гарним настроєм провести час.

35Вітаємо родину Петренко – Сироватко (3 – А класу), що брали участь у районному конкурсі – фестивалі творчих родин «Єдина сімя, єдина родина, єдина, могутня моя Україна» і перемогли в номінації «Родинне вміння з покоління в покоління».