DSC02552

31 травня2019р. на подвір’ї школи відзначали Свято Останнього дзвоника. Гостей традиційно привітала директор школи Марія Олександрівна Макаренко. На святі були присутні: учні школи, вчителі, батьки, гості. На лінійці окремим учням було вручено грамоти від районного управління освіти, молоді та спорту за активну участь у позаурочній діяльності. Свято було насичене побажаннями, піснями та гарним настроєм.

. команда «Сокіл» учителів школи взяла участь у районному конкурсі «Патріот»22.05.2019р. команда «Сокіл» учителів школи взяла участь у районному конкурсі «Патріот», шо відбувся у клубі «Десантник». Виконавши ряд цікавих завдань: спортивних, творчих, кулінарних, учасниці команди здобули грамоту за активну участь та пам’ятний кубок.

флешмоб "Вишиванка - це модно16.05.2019р. пройшов флешмоб "Вишиванка - це модно!", присвячений Дню вишиванки, у рамках якого класи робили яскраві фотографії у вишиваних сорочках із метою популяризації даних предметів одягу як сучасного, актуального та модного вбрання. Також відбувся святковий концерт "Україна-вишиванка"

01Вітаємо педагогічних працівників: Макаренко Марію Олександрівну, Богатирьову Наталію Петрівну та Мельниченко Наталію Михайлівну з отриманням подяк від голови Святошинської РДА за особистий вагомий внесок у справу патріотичного виховання підростаючого покоління.

семінар на тему «Шкільний булінг»

18.04.2019р. у школі пройшов семінар на тему «Шкільний булінг», у ході якої було розглянуто питання: булінг на роботі, Фізичний шкільний булінг, психологічний шкільний булінг, вербальний булінг, вимагання, пошкодження та інші дії з майном, соціальна структура булінгу та інші.

захід, присвячений 33-ій річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС26.04.2019р. в актовій залі відбувся захід, присвячений 33-ій річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС з метою формування в учнів почуття поваги до ліквідаторів ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, співпереживання, а також пробудження почуття відповідальності перед наступними поколіннями за життя людства.

відкритий інтегрований  урок із правознавства та охорони здоров’я з учнями 6-А та 10-А класу на тему «Охорона праці на роботі Майбутнього»

19.04.2019 р. пройшов відкритий інтегрований урок із правознавства та основ здоров’я з учнями 6-А та 9-А класів на тему «Охорона праці на роботі Майбутнього» в рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, який в Україні відзначається 28 квітня з 2006 року. Урок підготувала та провела учитель суспільних дисциплін Юлія Гуріненко.

відбувся семінар-практикум за участі вчителів 1-их, 4-их класів та учителів іноземних мов18.04.2019р. на базі школи відбувся семінар-практикум за участі вчителів 1-их, 4-их класів та учителів іноземних мов, у ході якого учасники семінару ділилися практичними й теоретичними знаннями, наробками та методичними цікавинками, які вони використовують у класах, що вже є учасниками НУШ.

00118.04.2019р.збірна команда школи «Апельсин» взяла участь у міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця», що проходила на базі спеціалізованої експериментальної школи №23.