104.10.2019р Віршами, піснями та святковими побажаннями привітали учителів активні учасники шкільних свят. Проведено інтерактивну гру «Вгадай і склади слово», у якій залюбки взяли участь педагоги, отримавши чудову нагоду відчути себе дітьми. З надзвичайною енергією вони виконували завдання, запропоновані школярами.

пройшли заходи до дня бібліотек30.09.2019 р. пройшли заходи до дня бібліотек. Цікаво і весело провели час молодші школярі. Учні 1-2 класів виготовили яскраві колажі за мотивами відомих казок, а 3-4 класи підготували колективні роботи під назвою «Мультикомікс».

відзначали Міжнародний день туризму27.09.2019 р. відзначали Міжнародний день туризму.

Учні 6 – 8 класів випустили стінгазети «Пам’ятка туриста» і взяли участь у фестивалі інсценізацій туристичної пісні, у якому перемогу святкували учні 8-А та 8-Б класу, ІІ місце розділили учні 6-А та 6-Б класу,ІІІ місце посіли учні 7-Б класу, а заохочувальну номінацію отримали учні 7-А класу. Збірна учителів та збірна учнів взяли участь у районному туристичному зльоті, де виконали ряд завдань(«Смуга перешкод», «Орієнтування», «В’язання вузлів» тощо). Учительська збірна посіла ІІ місце у конкурсі «Сніданок туриста» та ІІІ місце у конкурсі «Візитівка», за що отримала грамоти. Божко Д. Ю. – учитель фізкультури подолав дистанцію на байдарці, Мельниченко Н. М. - пройшла завдання «Спортивне орієнтування», Гірченко В. В. – змагався у стрільбі із пневматичної зброї, Смілянець О. П., Хом’якова І. О., Охремчук Г. М., Пінчук Ю. В., Поліщук Н. С. долали етап «Смуга перешкод». Дякуємо за участь.

koloКожен день учнів 1-2 класів починається з ранкової зустрічі, в ході якої діти збираються біля свого учителя, весело і жваво вітаються з іншими учасниками заходу, діляться своїми враженнями, обмінюються побажаннями.

Учні НУШ отримали комплекти «Лего»У новому навчальному році всі учні НУШ отримали комплекти «Лего», з якими вони залюбки граються у час дозвілля, розвиваючи творчу уяву, почуття дружби, взаємопідтримки, навчаючись мислити креативно і нестандартно.