0035 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом, школа приймала у себе поважних гостей – ветеранів Другої світової війни.

Школярі зустріли ветеранський актив району бурхливими оплесками, подарували квіти і щиро подякували за мужність, силу духу, самопожертву та тяжку працю.

На святі також були присутні помічник народного депутата України Олександра Третьякова – Данільченко Фаїна Іванівна, депутат Київради Олександр Пабат та радник голови Святошинської РДА Юрій Дубовецький.

Зі словами подяки до ветеранів звернулася і в. о. голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, яка також побажала ветеранам міцного здоров’я, довголіття та душевного спокою.

«Невплинно спливає час. Все далі йдуть в історію грізні роки Другої світової війни. Але у ці пам’ятні травневі дні вкриваються квітами і величезні пам’ятники, і скромні обеліски, нагадуючи кожному про ціну, яку довелося заплатити за перемогу.

Ваша сила духу, любов до рідної землі, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом. Сьогодні ми живемо завдяки вам. Дякуємо за ваш подвиг!», - сказала Наталія Гусєва.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували всіх тих, хто віддав своє життя у боротьбі з ненависним ворогом.

Наступним етапом заходу став святковий концерт. Літературно-музичні композиції у виконанні школярів немовби оживили буремні події тих далеких років, нагадавши ветеранам про юність, мрії та тяжкий шлях до перемоги.

Після завершення урочистостей шановних гостей запросили на благодійний обід.