00126 травня на подвір’ї школи відзначали Свято Останнього дзвоника.

Гостей традиційно привітала директор школи Марія Олександрівна Макаренко. На святі були присутні: Олександр Вікторович Пабат – голова піклувальної ради школи , депутат Київради, Фаїна Іванівна Данільченко представник народного депутата України Олександра Третякова та інші поважні гості., батьки, гості.

На лінійці прозвучали слова привітання від міського голови В.Кличка, голови РДА та голови РУО. Свято було насичене побажаннями, піснями та гарним настроєм. Традиційно було вручено подарунки першокласникам на згадку про випускників 2017р. та випущено в небо кульки із загаданими бажаннями.

Право дати Останній дзвінок випало учню 11-А класу Ремезу Богдану та учениці 1-А класу Сомик Марії. Лінійка завершилась енергійною піснею «Канікули, ура!» та святковим салютом, після чого школярів було запрошено на останній у навчальному році урок, а об 11:30 для вчителів та адміністрації пройшов святковий випускний концерт.