І тур хореографічного конкурсу «Майданс»12.10.2017р. відбувся І тур хореографічного конкурсу «Майданс», що проводиться з метою виявлення артистичних, танцювальних, постановочних здібностей у школярів і сприяння їхньому подальшому розвитку. Учасниками конкурсу стали учні 2-4-их класів.

Оцінювали виступи класів заступник директора з виховної роботи  Н.П.Богатирьова, президент учнівського самоврядування – Терешонок Дарина та представники учнівського самоврядування. Свої старання на розсуд журі представили учні 2-Б, 3-А, 4-А, 4-Б та 4-В класів.

Дуже яскравими були виступи майже всіх учасників , що вразили достатньою самостійністю, патріотичним настроєм та чудовими українськими костюмами , а також класи здивували своєю масовістю, адже більшість танцювали повним складом.Найслабшою виявилась підготовка учнів 4-В класу, які вибули з подальшої боротьби за вихід до фіналу.