Зустрічали та вітали кубинську делегацію27.10.2017р. напередодні канікул у школі відбулась визначна подія: вчителі та учні на чолі з адміністрацією школи зустрічали та вітали кубинську делегацію (а саме представників посольства Республіки Куба в Україні) з дружнім візитом і з метою налагодження стосунків з українськими освітянами.

Школу відвідали Оскар Сантана Леон, його дружина Неудіс Касанова Мендоза, перший секретар Посольства -  Пауль та член Асоціації дружби «Україна - Куба» - Вячеслав Карпенко. Насамперед гості побували у шкільних музеях: 13-ї армії та Івана Хитриченка, де екскурсію провели учениці 9-Б класу – Бей Юлія та Зіневич Анна та учениця 10-А класу – Анікеєнко Євгенія, після чого були супроводжені до актової зали.Зустріч пройшла в урочистій обстановці: школярі читали вірші кубинського поета Хосе Марті, підготували пісню «Quanta na mera», а також пісню «Моя Україна», переспівану з відомої іспанської пісні «Commandante Che Gevara». Текст пісні було написано вчителем іноземної мови – А.С.Костецькою спільно з учнями 10-А класу. По завершенні урочистої частини пройшов майстер-клас по створенню картин на кубинську тематику, проведений спеціально запрошеним художником – Андрієм Федоренком. Також у залі було організовано виставку картин, створених учнями школи.