Екскурсія до Посольства Республіки Куба в Україні26.01.2018р. учні 7-11-их класів їздили на екскурсію до Посольства Республіки Куба в Україні, де проводилися зустрічі, присвячені знайомству з культурою та традиціями Республіки.

Відвідувачів було запрошено спочатку до зали, де була організована виставка з фотографіями Фіделя Кастро та інших видатних діячів Куби. Зустрічали школярів посол Оскар Сантана Леон та його дружина Неудіс Касанова Мендоза. Далі учнів запросили переглянути фільм «Маленькі втікачі» про кубинських школярів – дівчинку Малу та хлопчика Хорхіто. Для відвідувачів було організовано фуршет із солодощами, під час якого вони мали нагоду поспілкуватися з пслом російською чи іспанською мовою (на вибір). Загалом захід тривав близько двох годин, на завершення якого учнів нашої школи було запрошено щотижнево по понеділках приїздити до кінотеатру на Богдана Хмельницького для перегляду фільмів іспанською мовою із українськими субтитрами, які показували Посольства Республіки Куба, Мексики, Іспанії, Аргентини.

екскурсія до Посольства Республіки Куба в Україніекскурсія до Посольства Республіки Куба в Україні