урок-реквієм «Пам’ятні дзвони Чорнобиля.»26.04.2018р. в актовій залі відбувся захід, присвячений 32-ій річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС з метою формування в учнів почуття поваги до ліквідаторів  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, співпереживання, а також пробудження почуття відповідальності перед наступними поколіннями за життя людства.

Це був урок-реквієм «Пам’ятні дзвони Чорнобиля.» Учнів 5-8-их класів познайомили з однією із найтрагічніших сторінок української історії. Було вшановано пам’ять загиблих під час ліквідації наслідків аварії, жертв Чорнобильської катастрофи, а також розкрито наслідки трагедії з метою запобігання подібному лиху в майбутньому. Також у цей день проведено бесіди з учнями 1-11-их класів, а учнями 7-8-их класів випущено тематичні стінгазети.