8 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом, школа приймала у себе поважних гостей – ветеранів Другої світової війни.8 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом, школа приймала у себе поважних гостей – ветеранів Другої світової війни.

Школярі зустріли ветеранський актив району бурхливими оплесками, подарували квіти і щиро подякували за мужність, силу духу, самопожертву та тяжку працю.

На святі також були присутні заступник голови Святошинської РДА – Наталія Геннадіївна Гусєва, начальник відділу внутрішньої політики та звязків з громадськістю – Ірина Олексіївна Романенко, голова осередку ветеранів та партизанів-підпільників Святошинського району – Євгеній Петрович Олещук.

Зі словами подяки до ветеранів звернулася і заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, яка також побажала ветеранам міцного здоров’я, довголіття та душевного спокою. Вітальні слова прозвучали і від Євгенія Петровича Олещука

«Невплинно спливає час. Все далі йдуть в історію грізні роки Другої світової війни. Але у ці пам’ятні травневі дні вкриваються квітами і величезні пам’ятники, і скромні обеліски, нагадуючи кожному про ціну, яку довелося заплатити за перемогу.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували всіх тих, хто віддав своє життя у боротьбі з ненависним ворогом.

Наступним етапом заходу став святковий концерт. Літературно-музичні композиції у виконанні школярів немовби оживили буремні події тих далеких років, нагадавши ветеранам про юність, мрії та тяжкий шлях до перемоги.

Після завершення урочистостей шановних гостей запросили на благодійний обід.