Європейський день мов26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття та розвитку викладання мов у світі. Вперше Європейський день мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов.

Мета Європейського дня мов – привернути увагу до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

На честь святкування Дня Європейських мов в актовій залі нашої школи відбулося свято. Активну участь в ньому взяли учні 5-9 класів. Учні виконували пісні, декламували вірші різними мовами Європи; провели чудові подорожі до таких країн, як Польща, Естонія, Англія, Шотландія, Греція, Німеччина, Швейцарія, та Чехія Свято до Дня Європейських мов пройшло дуже цікаво. Всі учні отримали позитивний заряд енергії та ще раз переконалися у необхідності дізнаватися якомога більше інформації про Європу, вивчати мови різних народів , розширювати свій світогляд, бо як говорив відомий німецький поет та драматург Й.В.Гете:«Скільки мов ти знаєш – стільки раз ти людина».