Концерт “Вклоняємося доземно вчителям”05.10.2018р. в актовій залі школи відбувся святковий концерт “Вклоняємося доземно вчителям”, присвячений Дню працівника освіти. На свято завітала Данільченко Фаїна Іванівна - помічниця народного депутата Олександра Третякова.

Діти подарували вчителям чудові хореографічні постанови від учениць 8-А класу Корженко Яни та Венедіктової Лії, а також прекрасні вокальні номери у виконанні, традиційні виступи від шкільного вокального ансамблю “Дивограй”. Серця присутніх найбільше вразив надзвичайно ніжний акробатичний номер у виконанні учениці 4-В класу Петрової Уляни, відома пісня Христини Соловій «Fortepiano» у виконанні дівчат із 11-А класу- Розит Валерії та Сугаченко Таїсії.

У вестибюлі школи було організовано виставку “Букет на вчительському столі”, в ході якої учні 1-6-их класів представили найвибагливіші квіткові композиції та поробки з природнього матеріалу.

Також учні 7-11-их класів випустили тематичні стінгазети з найкращими побажаннями всім учителям.