І тур хореографічного конкурсу «Майданс»23.10.2018р.відбувся І тур хореографічного конкурсу «Майданс», що проводиться з метою виявлення артистичних, танцювальних, постановочних здібностей у школярів і сприяння їхньому подальшому розвитку. Учасниками конкурсу стали учні 2-4-их класів.

Оцінювали виступи класів президент учнівського самоврядування – Терешонок Дарина та представники учнівського самоврядування. Свої старання на розсуд журі представили учні 2-А,2-В, 3-А,3-В, 4-А та 4-Б класів.

Дуже яскравими були виступи майже всіх учасників , що вразили достатньою самостійністю, патріотичним настроєм та чудовими українськими костюмами , а також класи здивували своєю масовістю, адже більшість танцювали повним складом. Найслабшою виявилась підготовка учнів 4-Б та 3-В класів, які вибули з подальшої боротьби за вихід до фіналу.