Фестиваль дитячої пісні «Пісенна карусель»24.10.2018р. в актовій залі школи згідно шкільного плану позаурочної роботи з метою розвитку вокальних здібностей та сценічної культури у молодших школярів пройшов фестиваль дитячої пісні «Пісенна карусель», підготовлений вчителем музики, педагогом-організатором та класними керівниками1-3-іхкласів.

Діти виконували цікаві пісні; класи підготували костюмовані інсценізації. Всі діти співали з натхненням та щирим захопленням. Категорія 1-2-их класів використовували костюми тваринок: кошенят, зайченят, баранчиків та інших, а категорія 3-іх класів проявили себе справжніми українцями та юними патріотами. Учасники фестивалю здобули перемогу в окремих номінаціях.