І тур хореографічного конкурсу «Майданс»19.10.2018р. відбувся І тур хореографічного конкурсу «Майданс», що проводиться з метою виявлення артистичних, танцювальних, постановочних здібностей у школярів і сприяння їхньому подальшому розвитку.

Учасниками конкурсу стали учні 5-11-их класів.

Оцінювали виступи класів президент учнівського самоврядування –Терешонок Дарина та представники учнівського самоврядування Свої старання на розсуд журі представили учні 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-А та 8-В класів.

Дуже яскравими були виступи учнів 5, 6-А та 8-А класів. Зокрема, шестикласники та учні 8 класу вразили глядачів дивовижною синхронністю. Найслабше підготовленими виявились учні 6-Б, 7-Б, 8-В класів, а тому за умовами конкурсу вони вибули з подальшої боротьби.