районний семінар-практикум резерву заступників директорів 2019 січень24 січня 2019 року на базі школи відбувся районний семінар-практикум резерву заступників директорів (другий рік навчання) на тему: «Супровід становлення  конкурентоспроможного педагога  в сучасному навчальному закладі»

В семінарі взяли участь:

Макаровець О.В. – спеціаліст з кадрових питань РУОМС

З доповіддю з досвіду роботи школи виступили Пряхіна Наталія Сергіївна - заступник директора з навчально-виховної роботи та Цебровська Ірина Василівна - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Мета заходу:

• Презентувати досвід роботи та перспективи закладу в даному напрямку роботи;
  • Ознайомити майбутніх заступників з особливостями даного виду роботи.

На семінарі виступила Макаровець Олена Володимирівна, спеціаліст з кадрових питання РУОМС, вона відзначила вагомість даного напрямку роботи в навчальному закладі. А також зауважила продуктивність співпраці СЗШ №13 ім. І.Хитриченка з управлінням освіти Святошинського району з даного питання.

Директор школи Макаренко Марія Олександрівна відзначила важливість роботи з «малодосвідченими вчителями» та окреслила особливості організації, як одного з важливих напрямків методичної роботи школи.

Цебровська Ірина Василівна розкрила тему «Супровід становлення конкурентоспроможного педагога в сучасному навчальному закладі». Цебровська Ірина Василівна розкрила тему «Супровід становлення конкурентоспроможного педагога в сучасному навчальному закладі». Відзначила особливості роботи навчального закладу в даному напрямку, поділилася досвідом та наробками з майбутніми заступниками директора.

Пряхіна Наталія Сергіївна познайомила учасників семінару з особливостями функціонування творчого тандему вчителя-наставника та молодого спеціалістаПряхіна Наталія Сергіївна познайомила учасників семінару з особливостями функціонування творчого тандему вчителя-наставника та молодого спеціаліста. Визначили основні функції та завдання кожної із сторін.

Насиченою та цікавою була практична частина семінару. Учасники семінару мали можливість взяти участь у міні тренінгу, в процесі якого вони висловлювали власну думку, вирішували проблемні ситуації, аналізували конфлікти, робили свої умовисновки.

Протягом 90 хвилин учасники семінару мали можливість задавати питання, висловлювати власну думку, давати свої коментарі.

Із закінченням семінару-практикуму всі отримали багато корисної інформації, хороших емоцій та приємного спілкування з колегами.