07.03.2019р. пройшов урочистий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. 07.03.2019р. пройшов урочистий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Діти декламували вірші, співали пісні та дарували хореографічні номери, присвячені жінкам.

Зокрема, у виконанні шкільного вокального ансамблю «Дивограй» на чолі із солістками - Пешко Кариною, Костюк Софією та Назаренко Дарєю пролунали чудові пісні - «Дівчина-весна», «Сонце» та «Розлук не буде», запальний хореографічний номер подарували переможці шкільного конкурсу «Майданс» - учні 2-В класу; заспівали пісню «Веселка» молодші школярі – учні 2-А класу Танцювальн0-акробатичний номер «Каучук» присутнім подарувала учениця 4-В класу – Петрова Уляна. Акробатичний номер також виконали учні 5-А; всіх жінок дотепно привітали учасники  джентльменського клубу – учні 1-их класів.

Вітали жінок і гості свята – молодша група зразкового танцювального ансамблю «Любавушка»

Також учні 5-8-их класів випустили вітальні газети, а учні 10-11-их - газети «Видатні жінки України та світу».

Учнями 1-4-их класів організовано виставку поробок «Милій мамі»