свято «Таланти твої, школо»19.03.2019 р. в актовій залі о 16:30 відбулось традиційне свято «Таланти твої, школо», в ході якого в урочистій обстановці було відзначено відмінників переможців та призерів районного і міського етапу предметних олімпіад, конкурсу МАН, спортивних змагань і різноманітних вокальних конкурсів, конкурсів малюнків, читців та ін.

На свято завітали гості – танцювальний ансамбль «Любавушка», до складу якого входять і учні нашої школи. Учасники Вокального ансамблю «Дивограй» підготували музичні сюрпризи для гостей. Також святковий номер подарували переможці шкільного конкурсу «Майданс» - учні 6-А класу.На святі були присутні адміністрація школи, педагогічний колектив, представники батьківського комітету, лідери учнівського самоврядування, учні-номінанти, та їхні батьки.