урочиста лінійка, присвячена Дню Знань.02.09.2019p. о9:30 на подвір’ї школи пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню Знань. На святі був присутнійголова піклувальної ради школи –Олександр Вікторович Пабат та депутат Верховної Ради України, заступник голови фракції, заступник голови комітету інфраструктури, політична партія «Слуга народу» - Микола Миколайович Тищенко

На святі прозвучали пісні у виконанні вокального ансамблю «Дивограй». Традиційно вітали присутніх першокласники та учні 11-их класів. Право подати перший дзвінок було надано учню 11-А класу Шипці Антону та учениці 1-А класу Пивовар Анастасії..

Цього року шкільна родина прийняла чудове поповнення і стала більшою на 99 першокласників, яких під оплески вчителів, батьків і гостей запросили зайти до школи під аркою з українських рушників.