koloКожен день учнів 1-2 класів починається з ранкової зустрічі, в ході якої діти збираються біля свого учителя, весело і жваво вітаються з іншими учасниками заходу, діляться своїми враженнями, обмінюються побажаннями.

Школярі, взявшись за руки, разом зі своїм педагогом утворюють коло, яке зветься ранковим. Закінчується зустріч оголошенням завдань дня, які озвучує педагог. Такий вид діяльності надзвичайно подобається учням, бо дає їм неабиякий заряд позитиву.

Одного вересневого ранку така зустріч переросла в дуже емоційну, приємну і насичену радістю подію, бо до неї приєдналися батьки юних школяриків. Усі учасники ранкового кола були в захваті від чудових відчуттів та приливу неймовірної енергії, адже так гарно поспілкуватися усім гуртом, відчути чарівну силу єднання, підтримки, взаємодії, яка надає впевненості в собі і дарує крила на весь день.