3608.11.2019. Патріотичне виховання, вшанування історичної пам’яті та культурної спадщини є неодмінною складовою становлення підростаючого покоління. Та й кому не хочеться поринути в артистичну сферу, приміряти на себе той чи інший образ, відчути себе у ролі справжніх героїв? Саме з цією метою у школі відбувся конкурс інсценізацій воєнно - патріотичних пісень за участю 7-11 класів.

Не просто заспівати пісню, а надати їй друге життя, «оживити» за допомогою певного сюжету, відтвореного на сцені - це справді нелегке й відповідальне, але надзвичайно цікаве завдання, з яким найкраще справились учні 10-А та 9-А класів, ІІ сходинку зайняли учні 8-А класу, а ІІІ місце посіли учні 7-А класу. Учні 8 –Б класу отримали номінацію «Подяка за участь».