40Чарівний світ поезії – прекрасний, співучий, ліричний – запросив до себе у гості учнів 3- 4 класів. Саме так відзначили день української писемності і мови юні учасники конкурсу читців поезій про Київ. Рідне місто стало джерелом натхнення і скарбницею поетичних перлин для маленьких декламаторів. Проникливо, безпосередньо і по - дитячому щиро декламували конкурсні вірші Білас Олександра (3-Б клас) та Гайдук Кирило (3-А клас), що стали переможцями читацького конкурсу.

Дарували свою майстерність і натхнення володарі ІІ місця: Супрун Поліна (3-Б клас), Обелець Юлія (3-В клас), Брижатий Тимофій (4-Б клас) та Шульга Ольга (4-Б клас). Стали призерами й такі талановиті учні: Садихбейлі Теймур (3-А клас), Гайдук Роман (3-А клас), Яценюк Костянтин (3-В клас), Коркіна Анна (4-А клас), Павлючок Марина (4-А клас), Авраменко Кирило (4-А клас) – вони посіли почесне ІІІ місце.