1Пройшов тиждень математики, фізики та інформатики (11.11.2019 – 15.11.2019). Він був проведений з метою розвитку в учнів логічного мислення, застосування знань і умінь, набутих під час навчального процесу, до розв’язування цікавих і нестандартних задач, стимулювання в них інтересу до математики, пошукової діяльності, створення творчих учнівських груп.

Всі заплановані заходи були проведені на високому методичному рівні з цікавими добірками дидактичного матеріалу, із застосуванням різних прийомів і методів, з нетрадиційними підходами до проведення позаурочних заходів.

В понеділок 11.11.2019. Відбулося відкриття тижня математики, фізики та інформатики, Пахомова М.В, Косенко С. Л., Поліщук Н.С., провели конкур газет до тижня, та вивісили газети і листівки з Q-codes, щоб учні поглибили свої знання з інформатики та математики.

Вчитель інформатики, Косенко С. Л, підготувала Квест «Острів скарбів» для учнів 8-б класу. Учні дуже добре відповідали на питання, та показали гарні результати.

У вівторок 12.11.2019. Вчителі інформатики, Косенко С. Л. та Поліщук Н.С. провели вікторину «Перші біткоїни» для учнів 9-б класу, де показали свої знання, та проявили інтелектуальні можливості, також з учнями 7-Б класу вчитель інформатики, Косенко С. Л, провела Капітан- шоу «Поле чудес», де діти поділились на дві команди та вгадували слова з інформатики.

Вчитель математики Загородня З Є. для учнів 6-А класу провела Урок – гра Математичні перегони на тему: множення звичайних дробів знаходження дробу від числа. (для закріплення теми)

В середу 13.11.2019 Вчитель математики Загородня З Є. Проводила «Математичний калейдоскоп», для учнів 7-x класів.

Вчитель математики Пахомова М.В. провела для учнів 5-х класів конкурс: Стежками цікавої математики "Граємо в танграм", де учні проявили свої логічні здібності.

Вчителі інформатики, Косенко С. Л. та Поліщук Н.С. провели вікторину «Перші біткоїни» для учнів 9-а та 9-в класів, де показали свої знання, та проявили інтелектуальні можливості

У четвер 14.11.2019 Вчитель інформатики Поліщук Н.С. Для учнів 5-х класів було провела Брейн-ринг «Весела інформатика», де вони показали свої знання, та проявили інтелектуальні можливості.

Вчитель математики Пінчук Ю.В. Для учнів 9 – В класу провела вікторину з математики: «У світі цікавої математики», де учнів змогли поглибити свої знання з математики.

Вчитель фізики Гірченко В.В., провів захід під назвою Надзвичайні ситуації соціального характеру тероризм. Правила поведінки при теракті, для учнів 11-А класу.

В п’ятницю 15.11.2019 Вчитель математики Пахомова М. В., З учнями 8- х був провела практикум "Загадкова стрiчка Мебiуса", це експериментально- пізнавальний урок з математики, де учні проявили свої знання, здібності.

Для учнів 10 – А класу відбулася конференція "Знайомимося з теорiєю графiв".