41Слова вдячності окриляють, надихають, переповнюють теплими почуттями, дають наснагу, спонукають до нових звершень. Днями Святошинська районна у м. Києві громадська організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій відзначила подякою директора школи-Макаренко Марію Олександрівну.

Члени організації висловили найширішу вдячність також педагогічному та учнівському колективам за багаторічну підтримку і шанування ветеранів Другої світової війни, у проведенні на високому рівні урочистих заходів до державних свят. Окремо подякували за проведення районного заходу з нагоди відзначення 75 річниці визволення України та 76 річниці звільнення Києва від нацизму та зустрічей учасників бойових дій у пришкільному музеї партизанської слави. Ця приємна подія, безперечно, порадувала колектив школи та сповнила надзвичайно світлими емоціями.