42Мистецтво танцю захоплює розмаїттям рухів і ритмів, стилів і жанрів, манить своєю незбагненною красою, адже насправді перехоплює дух, коли багато людей синхронно, виразно та майстерно передають свої почуття мовою музики й тіла. Дітям дуже подобається танцювати, тому підготовка до традиційного конкурсу "Майданс"-це завжди трудомісткий, досить тривалий, але дуже захоплювальний процес. Танець не лише дає можливість створити красиве видовище на сцені, але й дисциплінує, привчає до взаємодії, злагодженості, відповідальності.

Вдало підібрана музика, костюми, оригінальність постановки створює неповторний настрій: свята, драйву, позитиву. Найкраще втілив життя свою танцювальну композицію учні 7-А класу і отримали заслужене І місце, на ІІ сходинці розмістились учні 8-А та 6-А класу, ІІІ місце розділили учні 5- Б та 6-Б класи. Подяку за участь висловлено учням 5-А та 5-В класів.