47У вихорі танцю кружляла вся планета 20.11.2019 разом із юними танцюристами 2-4 – их класів. Ловити нові ритми, вивчати нові цікаві рухи і цікаві постановки, бути одному за всіх та всім за одного, відчувати себе частиною цілого – класу, колективу, школи – захоплено, весело і дуже відповідально. Танець навчає дітей бути злагодженими, дружними, творчими, будить фантазію, координує рухи.

Масово, яскраво, енергійно пройшов конкурс «Майданс» у молодшої групи, подарувавши перемогу аж трьом класам: 3-А, 3-Б та 3-В, оскільки серед цих неймовірно чудових танцювальних номерів складно було визначити найкращий. ІІ місце посіла танцювальна команда 4-А класу, на ІІІ місці розмістилися 2-Б та 4-Б класи. Фантастичні костюми 2-А класу подарували їм перемогу в номінації «Глядацькі симпатії», а мрійливі бральниці 2-В класу отримали номінацію «Яскравий образ».