Урок з геологіїУ СЗШ № 13 ім. І.Хитриченка був проведений урок з геології у 8-В класі на тему: «Фізико-хімічна природа властивостей мінералів»

Предмет геологія у школі вивчається в рамках впровадження експериментального дослідження «Формування професійної орієнтації учнів у процесі викладання спеціального курсу «Надра земні (основи геології)» в середній загальноосвітній школі.

Урок проводила вчитель СЗШ № 13 Решетник Марія Миколаївна – вчитель геології, кандидат геолого-мінерологічних наук.

На уроці були присутні: Володимир Петрович Безвинний – кандидат геолого-мінерологічних наук, генеральний директор ПВНЗ «Інституту Тутковського», голова правління всеукраїнської громадської організації спілки геологів України.

Лівенцева Ганна Анатоліївна – заступник генерального директора ПВНЗ «Інституту Тутковського».

Корчак Марина Дмитрівна – кандидат геолого-мінерологічних наук, доцент, викладач Київського державного університету ім. Т.Шевченка, автор програми «Надра земні (основи геології)»

Петренко Петро Григорович – методист організаційно-методичного відділу Святошинського РУО.

Урок був насиченим та динамічним, з використанням цікавих форм та методів роботи.

Учні мали можливість практично попрацювати в групах та парами.

Невідємною частиною уроку була робота з інтерактивною дошкою, в ході якої спостерігалося систематичне використання інтерактивних методів навчання.

Марія Миколаївна поставила перед учнями проблемне питання, на яке учні протягом уроку мали дати відповідь.

Діти мали можливість оцінити свої знання в практичній діяльності, виконуючи диференційовані завдання на картках.

Широко використовувався роздатковий матеріал, зокрема справжні мінерали та моделі кристалічних граток алмазу і графіту.

Була організована індивідуальна робота з учнями, підібрані цікаві форми роботи, щоб кожна дитина могла відчути себе активним учасником навчального процесу.

В кінці уроку директор школи Макаренко Марія Олександрівна подякувала учням та вчителю за творчу роботу.

Володимир Петрович відмітив актуальність експериментальної роботи в даному напрямку, подякував адміністрації за плідну співпрацю з інститутом, відмітив творчу та активну роботу учнів і подарував школі Геологічний атлас

Ганна Анатоліївна Лівенцева вказала дітям на перспективи розвитку професії геолога в майбутньому.

Вчитель показав тісний зв'язок між теорією і практикою.

Учні мали можливість дізнатися багато цікавого та корисного.

Аналізуючи проведений урок Безвинний В.П., Лівенцева Г.А.,Корчак М.Д. та Петренко П.Г. дали високу оцінку роботі вчителя та учнів під час проведення уроку.

plakat20

© 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.