Привітання геологічному факультету КНУ ім..Т.Г.Шевченка

Привітання 01.04.2014р. учні СЗШ № 13 ім. І. Хитриченка Шмакова Ліана (9-Б кл.), Удачіна Анастасія (9-Б кл.), Синишин Юлія (11-Б кл.) та Бих Анна (8-Б кл.) на чолі з директором школи – М.О.Макаренко та педагогом-організатором – Н.М.Мельниченко брали участь в урочистому заході, присвяченому 70-річчю геологічного факультету Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка в рамках співпраці школи з університетом, а саме – на базі школи проводиться експеримент «Формування професійної орієнтації учнів у процесі викладання курсу «Надра земні – основи геології»».

Тому педагогічний та учнівський колектив школи сприйняли за високу честь висловити свої найщиріші вітання факультету і взяти участь в урочистостях.

На святі були присутні:

Ректор університету – Губерський Леонід Васильович

Декан факультету – Михайлов Володимир Альбертович

Спілка геологів України на чолі з головою – Загороднюком Павлом Олексійовичем та багато інших поважних гостей.

Діти декламували вірші, присвячені ювілярам та співали пісню «Люди идут по свету» на честь геологів, яку підспівували більшість глядачів у залі.

Гості свята щиро дякували учням школи за яскравий виступ і сердечні вітання.