семінар-практикум на тему: «ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК РУШІЙНА СИЛА ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ»24 листопада 2015 року був проведений семінар-практикум на тему: «ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК РУШІЙНА СИЛА ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ»

Семінар – практикум був проведений для директорів та заступників директора загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

З 2013 року в навчальному закладі впроваджено експериментальне дослідження «Формування професійної орієнтації учнів у процесі викладання спеціального курсу «Надра земні (основи геології)».

На семінарі-практикумі були висвітлені питання:

1. Формування геолого-екологічного світогляду підростаючого покоління - Лівенцева Ганна Анатоліївна – проректор з навчання ПВНЗ «Інститут Тутковського», координатор проекту «Надра земні, надра духовні».

2. Перспективи вивчення геології – Корчак Марина Дмитрівна – доцент кафедри геології нафти і газу КНУ імені Тараса Шевченка, науковий керівник експериментальної програми.

3. Підвищення результативності процесу навчання за рахунок впровадження експериментальної діяльності – Моргун Леся Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи СЗШ № 13 ім.І.Хитриченка.

4. Місце психологічної служби при проведенні експериментальної роботи в закладі та особливості супроводу курсу «Надра земні (основи геології)» –  Чадюк Наталія Василівна – практичний психолог навчального закладу.

5. Проблеми та перспективи роботи вчителя за експериментальною програмою «Надра земні (основи геології)» – Решетник Марія Миколаївна – викладач геології, кандидат геологічних наук.

На семінарі-практикумі біли висвітлені проблеми та перспективи експериментальної програми, визначено основні шляхи удосконалення системи роботи закладу в умовах запропонованої програми.

Учасники семінару мали можливість отримати практичні рекомендації щодо організації навчального процесу в умовах експерименту.

plakat20

© 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.