Можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка та валідації даних забезпечена в електронній системі КП ГІОЦ за посиланням https://scard.kyivcity.gov.ua (далі – Система).

Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують. Відповідальна особа ЗЗСО підтверджує дані про особу дитини в Системі.

Звертаємо увагу на те, що замовникам квитків, облікова картка дитини яких відсутня в базі «Реєстр дітей», буде надана пропозиція звернутися до відповідного закладу освіти за допомогою електронної пошти. Листи від замовників будуть надходити на адресу електронної пошти закладу освіти в домені КМДА, що потребує регулярної перевірки поштових адрес ЗЗСО.

Покрокове керівництво із замовлення електронного учнівського квитка для замовників знаходиться на головній сторінці Системи у вкладенні «Ознайомитись з інструкцією».

Правила користування

Пам’ятка користувача, оголошення та покрокове керівництво щодо роботи в Системі для відповідальних осіб ЗЗСО наведені в додатках до листа. Оголошення може бути розміщене на сайті ЗЗСО, на інформаційних дошках та вхідних дверях школи.

Додатково повідомляємо про те, що відповідно до п 3. рішення Київської міської ради II сесії IX скликання від 24 червня 2021 року № 1528/1569 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 459/6510 «Про затвердження міської програми «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки» право безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування міста Києва незалежно від форми власності надається учням закладів загальної середньої освіти міста Києва до 31 грудня 2021 року на підставі відповідного посвідчення.

Додаток 1. «Пам’ятка користувача щодо роботи в Системі» окремим файлом в 1 прим. на 5 арк.

Додаток 2. «Покрокове керівництво щодо роботи в Системі» окремим файлом в 1 прим. на 3 арк.

Додаток 3. Оголошення щодо замовлення електронних учнівських квитків окремим файлом в 1 прим. на 1 арк.

КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр"
    02192, м.Київ, вул.Космічна, 12А
    тел. міський: 366-81-60

тел. внутр.: 9-68

e-mail:tetiana.sitdikova@kmda.gov.ua

Щодо забезпечення учнів ЗЗСО міста Києва електронними учнівськими квитками

© 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.