День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

    У 2018 році День Європи на загальнодержавному рівні відзначається 19 травня. Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

    З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі були проведені ряд заходів. А саме, випущено інформаційний бюлетень  про святкування Дня Європи, учні випустили стінгазети з інформацією про країни Європи, проведені відео презентації країн Європи, відбулися вікторини «Що ти знаєш про Європу». 22. 05. 2018 року в актовій залі школи був проведений фестиваль європейських країн, на якому учні 7-Б представили Великобританію, учні 8-А познайомили з Мальтою, учні 8-Б розповіли про Ірландію, учні 8-В презентували Німеччину, учні 9-Б провели подорож по Іспанії, а учні 9-А повідомили багато цікавого про Молдову.

    © 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.