19.04.2019 р. в СЗШ №13 ім. І.Хитриченка Святошинського району м. Києва пройшов відкритий інтегрований урок із правознавства та основ здоров’я з учнями 6-А та 9-А класів на тему «Охорона праці на роботі Майбутнього» в рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, який в Україні відзначається 28 квітня з 2006 року. Урок підготувала та провела учитель суспільних дисциплін Юлія Гуріненко.

    На уроці були присутні: Даниленко Федір Володимирович – головний спеціаліст сектору профілактики та розслідування нещасних випадків відділу профілактики виробничого травматизму УВД фонду соціального страхування України в м. Києві, Васильченко Лариса Єгорівна – головний спеціаліст РУОМС.

    Під час уроку були представлені ТОП-5 професій майбутнього. Розглянуто поняття «Охорона праці», основні цілі та завдання, знаки безпеки, а також якими нормативними документами в Україні регулюється питання з нешкідливих і безпечних умов праці. 

    Частина уроку пройшла у форматі ток-шоу «Говорить Україна», в ході якого було висвітлено найважливіші моменти стосовно працевлаштування неповнолітніх осіб: закони, що визначають основні положення з охорони праці, ознаки шахрайських агенцій, необхідний пакет документів для прийому на роботу, можливі переваги та ризики і багато чого іншого.

    Урок пройшов у невимушеній обстановці, дуже насичено та активно з виконанням ряду ігрових та інтерактивних завдань.

    © 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.