08.05.2019р., напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці перемоги над нацизмом, школа приймала у себе поважних гостей – ветеранів Другої світової війни.

  Школярі зустріли ветеранський актив району бурхливими оплесками, подарували квіти і щиро подякували за мужність, силу духу, самопожертву та тяжку працю.

  На святі також були присутні заступник головиСвятошинської РДА – Наталія Геннадіївна Гусєва, начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю – Ірина Олексіївна Романенко, голова Святошинського РУОМС Дубовецький Юрій Олександрович.

  Літературно-музичні композиції у виконанні школярів немовби оживили буремні події тих далеких років, нагадавши ветеранам про юність, мрії та тяжкий шлях до перемоги.

  Директора школи - Макаренко Марію Олександрівну нагородили подякою від голови громадської організації ветеранів Святошинського району за якісно організовану багаторічну патріотичну роботу і з нагоди святкування 74-ї річниці з Дня пам'яті та примирення і перемоги над нацизмом.

   

  © 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.