У 76-у річницю визволення Києва від фашистських загарбників учні ЗЗСО № 13 привітали ветеранів.

         06.11.2019 з самого ранку у ЗЗСО № 13 відчувається особливе піднесення. Напередодні завершився ремонт актової зали школи. Майстри-будівельники та керівництво закладу дуже поспішали завершити ремонтні роботи саме до цього дня, адже сьогодні в учбовому закладі особливі гості.

         У цей деньдень визволення Києва від фашистської окупаціїпедагогічно-учнівський колектив школи з нагоди 75 річниці визволення України та 76 річниці звільнення столиці від фашистської навали радо зустрічає в стінах рідного учбового закладу почесних гостей - ветеранів Другої світової війни, свідків звільнення рідного міста від загарбників.
        
У цей день 76 років тому війська 1-го Українського фронту ціною неймовірних зусиль, понісши великі людські жертви, переможно ввійшли в Київ, звільнивши його після 778 днів окупації від ворога. По всьому місту сьогодні відбуваються урочисті заходи, кияни вшановують подвиг загиблих героїв, визволителів столиці.
         Учні й педагоги ЗЗСО № 13 підготували для своїх гостей, серед яких і члени ветеранських організацій, і учасники бойових дій, небайдужі мешканці району, чудову, дуже зворушливу поетично-музичну тематичну композицію. Учні проникливо читали вірші воєнної тематики, у залі звучали ліричні пісні воєнних часів, демонструвалися тематичні інсценування.
З вітальним словом звернулася до присутніх директор школи № 13 Марія Макаренко.
         Усе, що відбувалося на сцені, було дуже щирим, відчувалося, що емоції, які панували у залі, ішли з глибин душі й не залишали байдужих сердець. Саме розповіді ветеранів та свідків тих страшних подій надихали учнів під час підготовки до цього особливого, зворушливого заходу. Гості дуже тепло зустрічали кожний номер і потому висловлювали слова вдячності організаторам свята - учнівсько-педагогічному колективу школи № 13 - за таку щиру гостинність і пам'ять. А господарі натомість дякували своїм шановним гостям за їх подвиг, самовідданість і мужність.
         Присутні вшанували загиблих під час визволення Києва хвилиною мовчання, а учні поклали до пам’ятного знака на подвір’ї школи квіти. По завершенню урочистої частини ветеранів запросили на благодійний обід від Святошинської РДА.