У зв’язку з останніми подіями в країні, і взагалі на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації у школах проводяться навчання. В рамках “Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності” 20.12.2019 проведено відпрацювання нормативів евакуації учасників освітнього процесу за сигналом Увага! Всім!

             У заході брали участь: здобувачі освіти, вчителі технічний персонал. Евакуація розпочалась об 11 годині 30 хвилин. Учасники освітнього процесу покинули приміщення школи спокійно та організовано і прибули до спеціально призначеного місця - шкільного майданчика, на якому шикувалися класами, де педагоги проводили перекличку за класними журналами і повідомляли про наявність дітей у класі (на цей день) та про кількість евакуйованих.

             Школа вклалася в нормативний час для даного заходу - евакуація тривала 3 хвилин 58 секунд.

             На подвір’ї неподалік від школи було розпалено вогнище для імітації пожежі, яку показово гасила рятувальна бригада пожежної частини 18.

             Після закінчення навчань бажаючі мали можливість поспілкуватись із пожежниками, ознайомитись з технічним обладнанням машини та зробити фото на згадку.

    © 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.