Кафедра вчителів початкової школи

Вчителі, що атестуються

Віщак Наталія Миколаївна

Віщак Наталія Миколаївнапедагогічний стаж 28 років; кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель». Працює над темою «Розвиток мислення і мовлення. Формування мовленнєвих компетенцій і культури мовлення».

Горбунова Людмила Павлівна

Горбунова Людмила Павлівнапедагогічний стаж 52 рік; кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Актуалізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики. Розширення творчої активності співпраці вчителя та учнів».

Лисенко Любов МиколаївнаЛисенко Любов Миколаївна–педагогічний стаж 52 рік, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Пізнавальні можливості уроків природознавства. Стимулювання пізнавальної активності учнів».

Семеніхіна Тетяна Дмитрівна

Семенихіна Тетяна Дмитрівна – педагогічний стаж 37 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Засоби активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики. Відбір ефективних методів навчання дітей».

Tkachuk Alla HryhorivnaТкачук Алла Григорівна– педагогічний стаж 32 рік, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель». Голова методичного об’єднання класних керівників початкових класів. Працює над темою «Методика роботи над розвитком пізнавальних інтересів учнів через використання мультимедійних технологій».

Кравцова Людмила Миколаївна

Кравцова Людмила Миколаївнапедагогічний стаж 32 рік, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель». Працює над темою «Творче завдання як засіб пізнавальної самостійності учнів на уроках української мови. Забезпечення умов для розвитку уміння учнів працювати парами, групами, здійснювати контроль і самоконтроль».

Надводнюк Ольга Анатоліївна

Надводнюк Ольга Анатоліївна– педагогічний стаж 28 років кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії». Голова методичного об'єднання початкової школи. Працює над темою «Розвиток образного мислення, пам’яті та творчих здібностей».

Boiko Svitlana ViktorivnaБойко Світлана Вікторівна педагогічний стаж 9 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії». Працює над темою «Розвиток пізнавального інтересу дітей».

Левченко Раїса ПетрівнаЛевченко Раїса Петрівна – педагогічний стаж 56 років., кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Збагачення словникового запасу учнів на уроках зв’язного мовлення».

Sokyrko Olena VasylivnaСокирко Олена Василівна – педагогічний стаж 6 років., освіта вища. Працює над темою «Формування навичок виразного читання».

Smilianets Olena PetrivnaСмілянець Олена Петрівна–педагогічний стаж 5  років. Працює над темою «Виховання та розвиток творчих здібностей у молодших школярів».

Taievska Tetiana MykhailivnaТаєвська Тетяна Петрівна–педагогічний стаж 26  років; кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії». Працює над темою «Групова та проектна робота як засіб акивізації пізнавальної діяльності».

Makiienko Nataliia MykolaivnaМакієнко Наталія Миколаївна - педагогічний стаж - 10 років; кваліфікаційна категорія І. Працює над темою "Розвиток пізнавальних здібностей. Роль гри у розвитку молодших школярів."