Кафедра вчителів початкової школи

Вчителі, що атестуються

Віщак Наталія Миколаївна

Віщак Наталія Миколаївнапедагогічний стаж 30 років; кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель». Працює над темою «Розвиток мислення і мовлення. Формування мовленнєвих компетенцій і культури мовлення».

Горбунова Людмила Павлівна

Горбунова Людмила Павлівна педагогічний стаж 54 роки; кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Актуалізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики. Розширення творчої активності співпраці вчителя та учнів».

Лисенко Любов МиколаївнаЛисенко Любов Миколаївна – педагогічний стаж 54 роки, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Пізнавальні можливості уроків природознавства. Стимулювання пізнавальної активності учнів».

Семеніхіна Тетяна Дмитрівна

Семенихіна Тетяна Дмитрівна – педагогічний стаж 39 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Засоби активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики. Відбір ефективних методів навчання дітей».

Tkachuk Alla HryhorivnaТкачук Алла Григорівна – педагогічний стаж 35 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель». Голова методичного об’єднання класних керівників початкових класів. Працює над темою «Методика роботи над розвитком пізнавальних інтересів учнів через використання мультимедійних технологій».

Кравцова Людмила Миколаївна

Кравцова Людмила Миколаївна педагогічний стаж 34 роки, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель». Працює над темою «Творче завдання як засіб пізнавальної самостійності учнів на уроках української мови. Забезпечення умов для розвитку уміння учнів працювати парами, групами, здійснювати контроль і самоконтроль».

Надводнюк Ольга Анатоліївна

Надводнюк Ольга Анатоліївна – педагогічний стаж 30 років кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії». Голова методичного об'єднання початкової школи. Працює над темою «Розвиток образного мислення, пам’яті та творчих здібностей».

Boiko Svitlana ViktorivnaБойко Світлана Вікторівна педагогічний стаж 10 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії». Працює над темою «Розвиток пізнавального інтересу дітей».

Левченко Раїса ПетрівнаЛевченко Раїса Петрівна – педагогічний стаж 58 років., кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Працює над темою «Збагачення словникового запасу учнів на уроках зв’язного мовлення».

Sokyrko Olena VasylivnaЯрошенко Олена Василівна – педагогічний стаж 8 років., освіта вища. Працює над темою «Формування навичок виразного читання».

Smilianets Olena PetrivnaСмілянець Олена Петрівна – педагогічний стаж 8  років.

Працює над темою «Виховання та розвиток творчих здібностей у молодших школярів».

Taievska Tetiana MykhailivnaТаєвська Тетяна Михайлівна педагогічний стаж 28 років;

" Вища категорія".

Звання "Старший вчитель".

Нагороджена знаком "Відмінник освіти".

Працює над темою «Групова та проектна робота як засіб акивізації пізнавальної діяльності».

Лауреат конкурсу "Вчитель року".

Makiienko Nataliia MykolaivnaМакієнко Наталія Миколаївна - педагогічний стаж - 12 років; кваліфікаційна категорія І. Працює над темою "Розвиток пізнавальних здібностей. Роль гри у розвитку молодших школярів."

Svyrydenko Veronika VolodymyrivnaСвириденко  Вероніка Володимирівна - у 2007 році закінчила Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського, та здобула кваліфікацію магістр музичного мистецтва,  артиста хору, диригента і вчителя музики.

Працює над темою: Розвиток творчих здібностей та естетичного смаку.

Педагогічне кредо: Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість –  бути добрим.

Педагогічний стаж - 1 рік.

© 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.