Кафедра української мови та літератури, зарубіжної літератури

Стасюк Наталія МихайлівнаСтасюк Наталія Михайлівнапедагогічний стаж 47 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Творча особистість. Сумлінний і добросовісний учитель. Уроки проводить на високому професійному рівні. Використовує диференційований підхід до учнів, індивідуальну та групову роботу. Очолює роботу музею-світлиці. Працює з обдарованими учнями, має переможців МАН «Дослідник». Працює над темою « Національне виховання на уроках української мови та літератури»

Pavlenko Valentyna VolodymyrivnaПавленко Валентина Володимирівна– педагогічний стаж 32 роки, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Вчитель-методист», нагороджена знаком «Відмінник освіти». Досвідчений учитель, має ґрунтовний рівень професіоналізму. Творча, ініціативна, ерудована особистість. Широко використовує на уроках інноваційні технології навчання. Роботу спрямовує на розвиток творчої особистості. Її вихованці кожного року займають призові місця в районних олімпіадах з української мови та літератури, в МАН «Дослідник», в конкурсах читців «Вінок Кобзареві», «Пам’яті Василя Стуса». Очолює роботу методичного об’єднання учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Працює над темою «Інноваційні технології на уроках мови та літератури»

Lytovchenko Svitlana VolodymyrivnaЛитовченко Світлана Володимирівна– педагогічний стаж 28 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», голова методичного об'єднання класних керівників 5-9 класів. Учитель сумлінний, досвідчений, творчий. На уроках використовує елементи ейдетики. Має призерів у районних та міських олімпіадах з української мови та літератури, зарубіжної літератури, в МАН «Дослідник».

Працює над темою « Новітні технології навчання на уроках української мови та літератури»

Andriukova Oksana MytrivnaАндрюкова Оксана Дмитрівна– педагогічний стаж20 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель». Досвідчений, ерудований, творчий вчитель. На своїх уроках широко використовує інтерактивні методи навчання. Друкується у народознавчому журналі «Дивосвіт», де веде рубрику «Народи і мови». Поацює над темою «Використання елементів гри на уроках української мови»

Аріскіна  Любов  ІванівнаАріскіна Любов Іванівна - педагогічний стаж  23 роки, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст I категорії ". Працює над темою «Використання ігрових технологій на уроках зарубіжної літератури»/ Вчитель зарубіжної літератури Освіта: закінчила НПУ ім.М.Драгоманова