Кафедра природничих дисциплін

На кафедрі працюють 3 вчителі:

2 вчителя вищої кваліфікаційної категорії,

1 - вища категорія

1 - спеціаліст

Skorobahatko Viktoriia VasylivnaСкоробогатько Вікторія Василівна – вчитель географії та біології, педагогічний стаж 23 роки, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст вищої категорії”. Працює над темою: “Впровадження різноманітних методів навчання на уроках біології”

Давидюк Анна Миколаївна Давидюк Анна Миколаївна - вчитель хімії, 28.03.1996 року народження, викладає в школі другий рік, працює над темою «Особливості використання віртуальної хімічної лабораторії для формування та розвитку вмінь учнів загальноосвітнього навчального закладу».

Zahorui Vasyl PavlovychЗагоруй Василь Павлович - вчитель біології, педагогічний стаж роботи 32 роки; категорія - вища, заслужений вчитель України. Тема над якою працює: "Вдосконалення навчально-біологічного комплексу".