На кафедрі працюють 8 вчителів:

4 – “Вища категорія”

2 - “ЗДНЗР”

2 – “вчитель І категорії”

1 – “ Вчитель - методист”

2 – “ Старший вчитель”

1 – “вчителя ІІ категорії”

1 - "спеціаліст"

2 – “Відмінник освіти”

Загородня Зоя ЄгорівнаЗагородня Зоя Єгорівна учитель математики, педагогічний стаж 43 роки. Закінчила Сумський педагогічний інститут. Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник Освіти України». Творчий учитель, на своїх уроках застосовує  різні прийоми і методи з цікавими добірками дидактичного матеріалу. Її учні – призери II етапу учнівської олімпіади з математики та МАН.  Працює над темою «Інтерактивні методи викладання математики»

Пахомова Марина Василівна

Пахомова Марина Василівна учитель математики, 40 років педагогічного стажу, закінчила Челябинський  педагогічний інститут. кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший учитель», нагороджена знаком «Відмінник Освіти України». Учні Марини Василівни неодноразово були призерами в II етапі учнівської олімпіади з математики. Її кабінет математики визнаний найкращим у районі. Працює над темою « Використання інтерактивних форм навчання на уроках математики».

Її учні – призери II етапу учнівської олімпіади з математики та МАН.

Girchenko Vadym VolodymyrovychГірченко Вадим Володимирович учитель фізики, педагогічний стаж 38 роки, закінчив Київський військовий інститут управління і зв’язку (1984р.), Київський педагогічний коледж ім. Макаренка (2001 р.). кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Вчитель-методист».  На уроках використовує технічні засоби навчання.

Його учні – призери II етапу учнівської олімпіади з фізики та МАН.

Polishchuk Nataliia SerhiivnaПоліщук Наталія Сергіївна учитель інформатики, педагогічний стаж: 9 років. Вчитель І категорії. Закінчила НПУ ім. М. Драгоманова, інститут Гуманітарно-технічної освіти, кваліфікація «Магістр технологічної освіти; викладач технічних дисциплін та методики викладання КМО; вчитель початкового професійного навчання за профілем “КМО”», Творчий учитель, на своїх уроках застосовує різні прийоми і методи з цікавими добірками дидактичного матеріалу. Її учні – призери районної учнівської олімпіади з інформатики. Тема роботи над якою працюю: “Використання інформаційних технологій в освіті”. 2017 закінчила КНПУ ім. Б. Грінченка - спеціальність "Інформатика".

ЇЇ учні призери ІІ етапу учнівської олімпіади з інформатики та МАН.

Kosenko Svitlana LeonidivnaКосенко Світлана Леонідівна – учитель інформатики, математики, педагогічний стаж: 5 роки. Закінчила Фізико-математичний інститут Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова. Освітньо-кваліфікаційний рівень: Магістр. Кваліфікація: «Викладач фізики, вчитель інформатики та астрономії». Під час навчально-виховного процесу використовує різноманітні методи для активізації пізнавальної діяльності учнів. Тема над якою працює: «Методи, засоби і прийоми об’єктивного оцінювання на уроках інформатики».

ЇЇ учні призери ІІ етапу учнівської олімпіади з інформатики та МАН.

Пінчук Юлія Володимирівна Пінчук Юлія Володимирівна учитель математики. У 2018р. закінчила Фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова. Освітньо-кваліфікаційний рівень: Магістр. Кваліфікація: "Математик, викладач математики, фінансовий аналітик" Тема роботи над якою працюю: "Виробничі функції як математичні моделі поведінки виробника"

© 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.