Кафедра фізичного виховання та ЗВ

На кафедрі працюють 4 учителя:

4 - вчителі вищої кваліфікаційної категорії

2 - мають педагогічне звання:«Вчитель-методист»

2 - нагороджені знаком «Відмінник освіти»

Melnychenko Nataliia MykhailivnaМельниченко Наталія Михайлівна–педагогічний стаж 18 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії». Працює над темою «Диференційований підхід до молодших учнів на уроках фізкультури з урахуванням їхнього віку, статі, стану здоров’я та рівня фізичної підготовленості».

Лисенко Юрій АнатолійовичЛисенко Юрій Анатолійович– педагогічний стаж 48 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Вчитель-методист». Працює над темою «Диференційований підхід до молодших учнів на уроках фізкультури з урахуванням їхнього віку, статі, стану здоров’я і рухової активності».

Гірченко Вадим Володимирович
Гірченко Вадим Володимирович - 34 роки педстажу, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", має педагогічне звання "Вчитель-методист". Працює  над темою "Виховання вольових якостей юнаків".