Кафедра іноземних мов

На кафедрі працюють 9 вчителів:

3 - “Спеціаліст вищої категорії”

3 - “Спеціаліст І категорії”

2 - “Спеціаліст ІІ категорії”

1- «Молодий спеціаліст»

Мають педагогічне звання “Вчитель-методист” – 1

Yur Lidiia PanteleimonivnaЮр Лідія Пантелеймонівна педагогічний стаж 54 роки, вчитель англійської та іспанської мови, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст вищої категорії”, має педагогічне звання “Вчитель-методист”. Працює над темою “Методи самореалізації на уроках іноземної мови”.

Хівацька Ірина Василівна

Хівацька Ірина Василівнапедагогічний стаж 21 рік, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст І категорії”. Працює над темою "Методи комунікативної спрямованості уроків англійської мови”.

Khomiakova Iryna OleksiivnaХом’якова Ірина Олексіївнапедагогічний стаж 29 років, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст І категорії”. Працює над темою “Методика використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови”.

Shevchenko Yaroslava ValeriivnaШевченко Ярослава Валеріївна педагогічний стаж 14 років, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст вищої категорії ”, лауреат конкурсу “Молодий освітянин 2009”. Працює над темою “Методика використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови”.

Семеній Оксана Андріївна

Семеній Оксана Андріївнапедагогічний стаж7років, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст ІІ категорії”. Працює над темою «Методика використання ігрових технологій в початковій школі».

Гортовлюк Галина ІванівнаГортовлюк Галина Іванівнапедагогічний стаж 26 років, вчитель німецької мови. кваліфікаційна категорія “Спеціаліст вищої категорії”.  Працює над темою «Методика використання новітніх технологій на уроках німецької мови»

AriskinaАріскіна Любов Іванівна – педагогічний стаж 25 років, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст І категорії”.  Працює над темою «Використання ігрових форм на уроках англійської мови в початковій школі»

Пересунько Ірина ВолодимирівнаПересунько Ірина Володимирівнапедагогічний стаж12 років, вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “Спеціаліст ІІ категорії”. Працює над темою «Розвиток комунікативної та соціокультурної компетенцій в на уроках англійської мови через використання ІКТ».

Мірошніченко Тетяна ВолодимирівнаМірошніченко Тетяна Володимирівна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “Молодий спеціаліст”. Працює над темою «Методика формування фонологічної компетентності учнів старшої школи з поглибленим вивченням іноземної мови».

Наукова тема: “Організація самостійної роботи учнів на уроках іноземної мови”.
    Інновації: "Впровадження інтерактивних методів навчання".
    Наше завдання: "Розвиток в учнів умінь і навичок спілкуватися в усній і писемній формах відповідно до мотивів, цілей і соціальних норм мовленнєвої поведінки у типових сферах і ситуаціях".

© 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.