Кафедра вчителів художньо-естетичного циклу

На кафедрі працюють 3 вчителя:

2 - вчителя вищої кваліфікаційної категорії,

1- вчитель І категорії

Мають педагогічне звання:

2 - "Старший вчитель"

1 - нагороджені знаком  «Відмінник освіти»

Maslova Liubov IvanivnaМаслова Любов Іванівнавчитель музичного мистецтва та мистецтва, педагогічний стаж 34 роки, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання «Старший вчитель», голова МО. Працює над темою «Особливості розучування пісень в різних вікових категоріях»

Zabarna Olena Vasylivna Забарна Олена Василівнавчитель трудового навчання і технологій, педагогічний стаж 25 років, кваліфікаційна категорія - вища. Працює над темою «Розвиток творчих здібностей учнів на основі інноваційних підходів до навчання».

Tkachuk Anatolii IvanovychТкачук Анатолій Іванович - вчитель образотворчого мистецтва, педагогічний стаж 32 роки, категорія - вища, звання - "Старший вчитель". Методична робота, над якою працює: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва з урахуванням інноваційних методів та прийомів навчання"