Орфографічний режим

1. Записи у зошиті виконують кульковою ручкою з синім чорнилом чи його відтінками) для оформлення таблиць, схем тощо використовують простий олівець).

2.Між класною й домашньою роботою пропускають два рядки (між видами робіт, що входять до складу класної  чи домашньої роботи, рядків не пропускають

3. Дату класної роботи, домашньої чи контрольної роботи з мови чи літератури

у 5-11 класах записують так: у першому рядку дату записують словами, а в другому – вид роботи (класна, домашня чи контрольна), наприклад:

Сьоме лютого
    Класна робота
    Складносурядне речення
    Вправа 94

4.У 10-11 класах у робочих зошитах з української мови і літератури та світової літератури можливим є інше оформлення: на першому рядку записують вид роботи, а на березі цього ж рядка зазначають дату цифрами, наприклад:

07.05.15 Класна робота

5. В інших класах дата й назва робіт з української та світової літератури оформлюються так, як і з української мови.

6.У зошитах для контрольних робіт з української мови та літератури, світової літератури в усіх класах записується лише дата й лише назва роботи, наприклад:

Перше лютого
    Контрольне читання мовчки

7. Після заголовків, назв видів робіт, підпису зошита крапку не ставлять.

8. Неправильний запис охайно перекреслюється (а не беруть у дужки чи витирають гумкою або замальовують коректором).

Зразок підпису зошита:

Зошит

для робіт з української літератури

учня 8-А класу

СЗШ№13 ім. Івана Хитриченка

М. Києва

Скрипника Володимира

Зошит

для контрольних робіт

з української літератури

учениці 5-Б класу

СЗШ№13 ім. Івана Хитриченка

М. Києва

Зелінської Наталії

© 2013. School13, Kyiv, Potapova,3. All Rights Reserved.