У межах проекту «Prometheus» провідні викладачі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, НТУ «Київський політехнічний університет» та Києво-Могилянської академії проводитимуть масові онлайн-курси для всіх охочих. З 14 жовтня вже почалась реєстрація на перші чотири напрямки.

Як розповів ZAXID.NET один із ініціаторів проекту, аспірант КНУ ім. Т Шевченка Іван Примаченко, для участі в проекті зголосилися 3,5 тис. слухачів. Першими курсами, які стартують у листопаді, будуть «Історія України: від Другої світової війни до сучасності» викладача КНУ ім. Тараса Шевченка Івана Патриляка та «Фінансовий менеджмент» викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка. Водночас у січні на сайті з’являться «Основи програмування мовою Python» викладача КПІ Нікіти Павлюченка і «Розробка та аналіз алгоритмів» викладача КПІ Олексія Молчановського.

«Основний напрям наших курсів – це бізнес, програмування та іноземні мови. Паралельно ми впроваджуватимемо й інші напрямки, які доповнюватимуть програму», – розповів Іван Примаченко.

Тривалість курсу коливатиметься від 4 до 7 тижнів. По завершенні особи, які успішно складуть підсумковий тест, отримають сертифікат про проходження. Кожен курс проекту «Prometheus» складатиметься з відеолекцій, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому слухачі матимуть можливість поставити питання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі інтернет.

«У майбутньому ми плануємо розвивати наш проект та додавати нові напрямки. До прикладу вже зараз працюємо над курсами з англійської мови та психології», – зазначив Примаченко.

Детальніше дізнатись про проект «Prometheus» та зареєструватись на онлайн-курси можна на сторінці  http://prometheus.org.ua.